Březnové novinky z Mikroregionu Radbuza

Přihlašování na Příměstské tábory Mikroregionu Radbuza začíná 2.3.2020.
Běžecký pohár začíná 8.3.2020 v Dobřanech.

Přihlašování na Příměstské tábory Mikroregionu Radbuza začíná 2.3.2020

příměstské tábory

I v tomto roce jsou na letní měsíce připraveny příměstské tábory Mikroregionu Radbuza. Díky finanční podpoře z  Operačního programu Zaměstnanost se můžete těšit na šest letních turnusů. Na děti čeká opět putování po území našeho mikroregionu, což je společným tématem pro všechny turnusy. V létě budou tábory zaměřeny především na putování světem sportu, jeden turnus bude také věnován tématu putování světem různých kultur a jeden turnus putování animovaným filmem. Maximální kapacita každého turnusu je stanovena na 30 dětí, které budou vyzvedávány na svozových místech po území mikroregionu a autobusem přepraveny do místa konání tábora.

Běžecký pohár na území Mikroregionu Radbuza

běžecký pohár Pro tento rok se mikroregion Radbuza zaměřil i na podporu sportu ve svém území. Ve spolupráci s BKV Holýšov a MAS Radbuza, z.s. vznikla akce s názvem Běžecký pohár. Několik lokálních běhů, které se konaly samostatně kolem řeky Radbuzy, se tak spojí do běžeckého poháru pod hlavičkou Mikroregionu Radbuza. První z běhů bude zahájen už 8.3.2020 v Dobřanech, konkrétně se bude jednat o Běh Martinskou stěnou. Celá akce bude zakončena Během zimního slunovratu v Chotěšově dne 12.12.2020, kde proběhne i slavnostní vyhlášení vítězů celého poháru. Více informací o jednotlivých bězích nalezenete na webových a facebookových stránkách mikroregionu Radbuza.

Datum vložení: 2. 3. 2020 19:30