Nová zelená úsporám light

9. ledna se rozběhl sběr žádostí o dotaci "Nová zelená úsporám light" na zateplení a výměnu oken a dveří rodinných domů a rekreačních objektů. Cílovou skupinou jsou nízkopříjmové domácnosti a důchodci, kteří mají nárok získat 100% dotaci 150 000 Kč.

Vážení občané, 9. ledna se rozběhl sběr žádostí o dotaci "Nová zelená úsporám light" na zateplení a výměnu oken a dveří rodinných domů a rekreačních objektů. Cílovou skupinou jsou nízkopříjmové domácnosti a důchodci, kteří mají nárok získat 100% dotaci 150 000 Kč předem. Informace o dotaci na https://novazelenausporam.cz/nzu-light/.
Pod záštitou MPO a MŽP firmy nabízejí občanům bezplatnou konzultaci k dotaci a zpracování odborného posudku. Více informací na přiložených letácích.

NZÚ light Stav-Por

NZÚ light - StavPor.pdf