Očkování bez registrace

Očkování bez registrace: 23., (24.) a 30. 7. v Klatovech, Domažlicích, Stodu, Plzni a Plané.

Očkování bez registrace: 23., (24.) a 30. 7. v Klatovech, Domažlicích, Stodu, Plzni a Plané.
Také očkovací místa nemocnic Plzeňského kraje se připojí k dvoudenní očkovací kampani bez nutnosti předchozí registrace a rezervace. Zájemci o očkování od 16 let si mohou přijít pro první dávku vakcíny v pátek 23. a 30. července od 8 do 13 hodin do Klatov, Domažlic, Stodu, Plané a Plzně, kde se bude ve Velkokapacitním očkovacím místě na Skvrňanech očkovat bez registrace od 8 do 13 hodin také v sobotu 24. července. Termín druhé dávky bude po 21 dnech. Všude se bude očkovat výhradně vakcínou Pfizer. K očkování je nutné mít pouze platnou kartičku zdravotní pojišťovny.

Kde očkujeme bez registrace?
Plzeň - Velkokapacitní očkovací místo Plzeň-Skvrňany (Vejprnická 56)
Klatovy - Kulturní dům Družba (Domažlická 767, Klatovy)
Stod - Kulturní dům Stod (Nádražní 477, Stod)
Domažlice - Domažlická nemocnice (Kozinova 292, Domažlice)
Planá – Nemocnice následné péče Svatá Anna (Kyjovská 607, Planá)

Kdy očkujeme bez registrace?
pátek 23. července 8:00 – 13:00
(sobota 24. července 8:00 – 13:00 !!! tento den očkuje bez registrace pouze VOČM Plzeň)
pátek 30. července – 8:00 – 13:00

Koho očkujeme bez registrace?
- všechny zájemce o očkování od dovršení 16 let věku,
- účastníky veřejného zdravotního pojištění ČR (nutno mít platnou kartičku zdravotní pojišťovny),
- dosud neočkované zájemce – akce se týká jen prvních dávek,
- zájemce bez platné rezervace na očkování v jiném termínu.

Další důležité informace:
- na očkovacích místech NPK se bude očkovat výhradně vakcínou Pfizer = vakcína Comirnaty od konsorcia Pfizer/BioNTech,
- druhá dávka se v systému nastaví automaticky po 21 dnech, tzn. 13. a 20. srpna,
- mimo očkovací místa NPK budou 23. a 30. 7. bez registrace očkovat rovněž Nemocnice Sušice, Zdravotní ústav v Plzni, EUC klinika Plzeň a Městská nemocnice Privamed Plzeň,
- očkování není pro mládež od 12 do 15 let, kdy musí být přítomen pediatr.

>> https://www.nemocnicepk.cz/ockovani/

Datum vložení: 21. 7. 2021 10:02