SousedskaPomoc.cz

Projekt SousedskaPomoc.cz organizuje za pomoci dobrovolníků doručování potravin a léků lidem nejvíc ohroženým koronavirovou infekcí. Jedná se především o staré a nemocné lidi, kteří by v následujících dnech vůbec neměli vycházet z domu. V tuto chvíli projekt koordinuje i domácí výrobce roušek, kterými budou vybaveni všichni naši dobrovolníci.

Projekt SousedskaPomoc.cz organizuje za pomoci dobrovolníků doručování potravin a léků lidem nejvíc ohroženým koronavirovou infekcí. Jedná se především o staré a nemocné lidi, kteří by v následujících dnech vůbec neměli vycházet z domu. V tuto chvíli projekt koordinuje i domácí výrobce roušek, kterými budou vybaveni všichni naši dobrovolníci. V tuto chvíli je v projektu zaregistrováno již více jak 3000 dobrovolníků.

Web nabízí přehledné rozhraní, díky kterému se dobrovolníci z regionů mohou koordinovat sami mezi sebou.

Registrovat se můžete jako:
Pečovatel, který vyhledává potřebné, sestavuje nákupní seznamy a zadává je do systému,
Kurýr, který nakupuje a rozváží nákupy,
Koordinátor, který řídí kurýry a pečovatele.

SousedskaPomoc.cz vás sama provede celým procesem – zapojit se můžete podle času, který na to máte, a v libovolném městě. Zaregistrujte se a pomozme si mezi sebou!

Bližší informace najdete na adrese https://www.sousedskapomoc.cz.
Pokud máte k věci nějaké podněty či dotazy, obracejte se prosím na koordinátora vztahu s veřejností na jakub.horak@sousedskapomoc.cz.

Druhým projektem je aplikace Seniore, která propojuje na mapovém podkladu dobrovolníky se seniory, kteří potřebují pomoct. Součástí projektu je i ověření identity lidí, kteří se registrují.
Bližší informace najdete na adrese https://seniore.org.

Datum vložení: 19. 3. 2020 11:59
Datum poslední aktualizace: 19. 3. 2020 17:07