Ukliďme Chlumčany

Pojďme uklidit Chlumčany a okolí. Samostatně nebo po rodinách od 1.4. do 14.4.2021.

Celonárodní akce  "Ukliďme Česko" probíhá v letošním roce v omezeném režimu. V Chlumčanech bude probíhat sběr odpadu od 1.dubna do 14.dubna samostatně nebo po rodinách.

Obec Chlumčany má na tuto akci k dispozici pytle, které si můžete vyzvednout na obecním úřadě vždy od 7 do 11 hodin.

Pytle s nasbíranými odpady uložte prosím u cesty, pro usnadnění svozu nám můžete poslat místo, kde jste pytle s odpadem zanechali (slovní popis, GPS souřadnice). Odpad prosím sbírejte jen v katastru obce.

Můžete nám posílat i fotografie ze sběru odpadu - email mistostarosta@obec-chlumcany.cz. Vybrané fotografie budou zveřejněny v Chlumčanském občasníku.

Pro další informace volejte na tel: 737 155 794 Stanislav Dušek.

Plakát Ukliďme Chlumčany

Plakát ukliďme Chlumčany.pdf