Vyhlášení výsledků Krajského kola soutěže Zlatý erb 2020 - 1.místo

Webové stránky obce Chlumčany vyhrály krajské kolo soutěže Zlatý erb 2020

Soutěž Zlatý erb, která od svého prvopočátku slouží jako nástroj pro zlepšení kvality webových stránek obcí, vznikla již v roce 1999. Postupně se ze soutěže stala prestižní událost, která se těší hojné účasti. Mezi milníky soutěže bezesporu patří ocenění z roku 2002, kdy se stala finalistou prestižních cen Stockholm Challenge Award. Po tomto ocenění dostala soutěž nový nádech a skutečně se rozšířila po celé republice a napomohla tak ke změnám a sjednocení webů obcí, které se postupně proměňovaly do současné podoby, kdy je kladen důraz zejména na rozložení stránek, jejich přehlednost a jednoduchost pro uživatele.

Obec Chlumčany se v předchozích letech této soutěže bohužel neúčastnila. V minulém roce iniciativou pana Ing. Pavla Lederbucha webové stránky obce Chlumčany dostaly nový kabát, novou grafickou podobu , a tak se rozhodla vedoucí úřadu Ing. Ivana Zieglerová do 21. ročníku soutěže webové stránky přihlásit. Do krajského kola soutěže Zlatý erb 2020 se přihlásilo 68 projektů různých kategorií. V kategorii Nejlepší webové stránky obce se obec Chlumčany umístila na 1. místě a díky tomu postupuje automaticky do celostátního kola.

Webové stránky obce chceme nadále doplňovat a vylepšovat. Uvítáme proto každý podnět z řad veřejnosti na jejich zdokonalení.

Výsledky krajského kola soutěže jsou zveřejněny na portálu Plzeňského kraje http://www.plzensky-kraj.cz/propagace-a-souteze-it i na webu soutěže www.zlatyerb.cz .

Zlatý erb 2020.png

Typ souboru: PNG obrázek, Velikost: 1,67 MB